OSIEDLE LUNARIS (w realizacji)

 

OPIS INWESTYCJI 

O prestiżu nieruchomości stanowi jej adres. Dlatego wybieramy najlepsze lokalizacje dla charakteru naszej inwestycji.

Prezentujemy Państwu osiedle prestiżowych apartamentów LUNARIS. 

Warto zaznaczyć, że nazwa LUNARIS nawiązuje do Księżyca. Właśnie to było inspiracją dla naszego zespołu architektów, którzy zaprojektowali osiedle w odcieniach bieli oraz grafitu. Całość daje znakomite połączenie, a podświetlone tarasy i balkony sprawią, że każdego wieczoru będą mogli Państwo zrelaksować się w atmosferze spokoju przy blasku Księżyca.

Osiedle apartamentów LUNARIS jest naszym priorytetem, dlatego chcemy wykonać je jak najlepiej. 

Inwestycja ta jest idealna dla osób ceniących sobie bezpieczeństwo, wygodę, ciszę oraz kontakt z naturą a zarazem bliskość centrum miasta. 

Najważniejsza jest dla nas jakość naszych nieruchomości, dlatego też zadbaliśmy o dobór wysokiej klasy materiałów budowlanych oraz wykończeniowych. Kierujemy się przekonaniem, że dbałość o jakość podnosi standard naszego życia. Dlatego też elewacje budynków wykonane będą z wysokiej jakości, wielkoformatowych płyt elewacyjnych w kolorze grafitowym oraz kolorze czarnym.

Klatki schodowe zaprojektowano według najwyższych standardów. Stawiamy na dbałość o estetykę i funkcjonalność. Podłogi klatek schodowych wyłożone płytami natomiast schody wykończone balustradami ze stali nierdzewnej. Na ścianach zawisną eleganckie, przytulne tapety, natomiast drzwi wejściowe do mieszkań zwieńczone portalem drzwiowym zaprojektowano w wysokim standardzie bezpieczeństwa nie zapominając o nowoczesnym designie.

W ramach inwestycji powstaną 4 zespoły budynków dwukondygnacyjnych, a w każdym zespole budynków znajdować się będzie 8 narożnych, nasłonecznionych i przestronnych apartamentów.

Do wyboru przyszłych mieszkańców dostępne będą 32 nowoczesne, trzypokojowe apartamenty rozmieszczone w kameralnych budynkach. Z jednej klatki schodowej będzie dostęp tylko do dwóch mieszkań, co stanowić będzie o wysokiej intymności dla mieszkańców. 

Do mieszkań na parterze przynależeć będą ogródki, które będą doskonałym miejscem do spędzania wolnego czasu w towarzystwie rodziny i znajomych. Udogodnieniem mieszkańców na piętrze będą przestronne, narożne balkony wraz ze szklanymi balustradami.

Dodatkowo do każdego apartamentu będzie możliwość wykupienia miejsca parkingowego naziemnego lub dwustanowiskowego miejsca w garażach podziemnych (miejsca rodzinne). W garażach podziemnych przewidziane zostały również 8 komórek lokatorskich.

Na osiedlu znajdą się również miejsca parkingowe dla gości.

Dla najmłodszych zaprojektowaliśmy miejsce do aktywnego spędzania w postaci bezpiecznego placu rekreacyjnego. 

Do wyboru przyszłych mieszkańców dostępnych będzie 16 mieszkań na parterze o zróżnicowanej powierzchni: 69,02 m2, 73,09 m2, 78,68 m2. Na piętrze dostępnych będzie również 16 mieszkań o powierzchni od: 72,62 m2 do 78,65 m2. Do apartamentów na parterze przynależeć będą prywatne ogródki wraz z tarasem o powierzchniach od 58,72 m2 do blisko 200 m2 Natomiast do mieszkań na piętrze przynależne będą balkony o powierzchni od 8,22 m2 do 10,73 m2. 

Wszystkie mieszkania na piętrze oraz 4 mieszkania na parterze w trzecim zespole budynków będą wyposażone w dwie łazienki.

Istotnym czynnikiem komfortu mieszkania jest cisza. Wiedząc o tym zaprojektowaliśmy ściany pomiędzy mieszkaniami o podwójnej grubości, co daje niesamowity efekt akustyczny.

Każdy apartament wyposażony będzie w ogrzewanie podłogowe, instalacje wodno-kanalizacyjne, instalacje gazowe, kocioł gazowy, instalacje elektryczne, światłowód, złącze antenowe TV-SAT, parapety wewnętrzne i zewnętrzne, automatyczne rolety antywłamaniowe, wideofon oraz na indywidualne życzenie klienta założymy klimatyzację, alarm czy smart home za dodatkową opłatą. 

 

LOKALIZACJA

Inwestycja zlokalizowana jest w Częstochowie przy ul. Legnickiej w spokojnej, zielonej i cichej dzielnicy - Lisiniec, znajdującej się w bezpośredniej bliskości dzielnicy Parkitka i Grabówka, z dobrym dojazdem do głównych ulic: Wręczyckiej, św. Rocha i Radomskiej. 

W okolicy osiedla LUNARIS znajdują się rozległe lasy oraz obszerny kompleks rekreacyjny ze zbiornikami wodnymi jakim jest Park Lisiniec.

Osiedle apartamentów LUNARIS powstaje w zachodniej części miasta, która znana jest z występujących tam terenów zielonych. Będzie to doskonały wybór dla osób chcących zamieszkać w zaciszu ale być blisko ścisłego centrum miasta. Inwestycja charakteryzuje się dobrą komunikacją i infrastrukturą, w pobliżu znajdują się szkoły, przedszkola, ogólnodostępne obiekty sportowe, sklepy oraz markety. Lasy oddalone są od inwestycji zaledwie kilka minut spacerem, natomiast dotarcie do Parku Lisiniec zajmie niewiele ponad 20 minut.

Znacząca jest także bliskość Autostradowej Obwodnicy Częstochowy A1 (ok. 4 min) jak i Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice - Pyrzowice oddalony zaledwie 30 min drogi samochodem. Jest to znakomite rozwiązanie dla osób, które dużo przemieszczają się w ciągu dnia. Gwarantuje wygodę przemieszczania się i szybkiego wyjazdu poza granice miasta Częstochowy.

Dzielnica Lisiniec zdominowana jest przez zabudowę jednorodzinną co oznacza, że w pobliżu osiedla LUNARIS nie będą powstawać wysokie inwestycje wielorodzinne.

Lokalizacja osiedla sprzyja rekreacji dzięki bliskości Parku Lisiniec, który położony jest w niedalekiej odległości od osiedla LUNARIS. Ten popularny wśród mieszkańców Częstochowy, duży rekreacyjny kompleks leśny z trzema zbiornikami wodnymi jest idealnym miejscem na spacery z rodziną, spacery ze swoimi zwierzakami, bądź też spędzania czasu ze znajomymi. Jest to także doskonałe miejsce dla osób które kochają aktywny tryb życia taki jak pływanie, jogging, przejażdżki rowerowe czy pływanie rowerkami wodnymi. Zadowoleni będą również Ci, którzy preferują grę w tenisa ziemnego, ponieważ na terenie Parku znajdują się popularne korty tenisowe. Dla miłośników sportów wodnych również znajdzie się coś interesującego. Tuż obok Parku Lisiniec znajduje się zbiornik wodny, na którym organizowany jest w sezonie letnim wake park. 

W Parku Lisiniec można także znaleźć restaurację z doskonałą kuchnią i pysznymi drinkami. Park ten jest również miejscem plenerowych wydarzeń kulturalno-rozrywkowych takich jak Frytka Off, Summer Chill i innych koncertów muzycznych.