O nas

Jesteśmy firmą rodzinną, w której przez pokolenia wspólnie budujemy długoterminową wartość. 

Początek naszej przygody z przedsiębiorczością sięga 1967 roku. 

W biznesie działamy od dziesięcioleci zajmując się różnymi dziedzinami gospodarki. 

Nieruchomości od lat kształtowały nasze obecne miejsce we współczesnym świecie.

Budujemy nowoczesną, rozwijającą się, rodzinną firmę deweloperską, która będzie wybierała najlepsze i ekologiczne rozwiązania w budownictwie, aby sprostać wysokim wymaganiom naszych klientów.

 

 

 

Misja

Naszą misją jest skupianie wokół ETHOS Group ludzi z pasją o wspólnych wartościach by tworzyć coś ponadprzeciętnego. Chcemy razem dążyć do celu, osiągać sukcesy i być dumni z realizowanych projektów.

 

 

 

Cel

Naszym nadrzędnym celem jest budowanie z myślą o przyszłości. Chcemy, aby nasi Klienci czuli się wyjątkowo nie tylko na etapie zakupu mieszkania ale także mieszkając już w nim z rodziną przez kolejne lata. 

 

 

Strategia

Kreatywnie oraz z pasją tworzymy ambitne i niepowtarzalne projekty.

Nasza inwestycja jest dla nas wyjątkowa i podchodzimy do niej indywidualnie i z wielką precyzją.

Kompetencje - to, co cenimy w ludziach najbardziej.

Wierzymy w realizacje wspólnej wizji.

Odważnie i w sposób przemyślany podejmujemy decyzje.

Bierzemy pełną odpowiedzialność za działania naszego zespołu.

Jesteśmy dla siebie wymagający w dążeniu do celu. 

Fair play to nasza zasada.

 

 

Współpraca

Sukces firmy zależy przede wszystkim od ludzi, z którymi współpracujemy, dlatego są oni dla nas wartością nadrzędną. 

Pracując wspólnie jesteśmy w stanie wykorzystać w pełni nasz potencjał.

Wyjątkową wartość stanowią współpracujące z nami osoby, o wysokich kwalifikacjach w zakresie projektowania, realizacji inwestycji, finansowania, nadzoru prawnego i nadzoru budowlanego. 

To właśnie specjalistyczne kompetencje połączone wspólnymi ambicjami dają nam możliwość realizowania śmiałych projektów.

Koncentrujemy wokół siebie zespół rzetelnych partnerów z bogatym doświadczeniem w realizacji budowy. Praca tylko z solidnymi i dokładnie sprawdzonymi podwykonawcami gwarantuje realizację inwestycji w terminie i według najnowszych standardów. 

 

 

Doświadczenie udziałowców

Budowa „FLY SPOT”
Lokalizacja: Warszawa - ul. Wspólna Droga 1, 
Mory k. Warszawy i Katowice - ul. Chorzowska 100.
Jako nadzór prawny nad inwestycją.

 

Katowice (www.flyspot.com) – „Stworzyliśmy Najlepszy, najpotężniejszy tunel aerodynamiczny świata. Jesteśmy w stanie dostarczyć Ci emocji oraz wrażeń niedostępnych nigdzie indziej. Dostarczamy przeżyć, które do tej pory dostępne były nielicznym osobom uprawiającym sporty ekstremalne.”

 

 

 

Inwestycja deweloperska „Baltic Korona Apartamenty“.

Lokalizacja: Darłówko, ul. Północna 27.

Jako nadzór prawny nad inwestycją.

 

Opis inwestycji: „Baltic Korona Apartamenty“ (www.baltickorona.pl) to kompleks ekskluzywnych apartamentów położony w nadmorskim kurorcie - Darłówko Wschodnie. W zależności od indywidualnych wymagań i preferencji klientów oferowane są apartamenty dwu- i trzypokojowe na trzech kondygnacjach o powierzchni od 32m² do 75 m² w stanie deweloperskim lub wykończone „pod klucz”. Apartamenty na parterze posiadają ogródki, a na piętrze i poddaszu balkony. Nowoczesny i funkcjonalny układ apartamentów z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. W zamkniętym, otoczonym zielenią kompleksie nabywcy mają bezpośredni dostęp do miejsc parkingowych i rowerowych. Atutem inwestycji jest wyjątkowa lokalizacja – 500m od morza, 100m od portu, sąsiedztwo spacerowego deptaku prowadzącego do centrum miasta Darłowo. Baltic Korona to także dobra inwestycja w doskonale zlokalizowaną nieruchomość dająca pewny zysk i lokatę kapitału.

 

 

Rozbudowa Ośrodka Wczasowego.

Lokalizacja: Dziwnówek, ul. Morska 12.

Jako udziałowiec dewelopera SEDYKO sp. z o.o.

 

Opis inwestycji: Ten piękny apartamentowiec to kameralny budynek zlokalizowany w malowniczym Dziwnówku, znajdującym się pomiędzy Zalewem Szczecińskim, a Morzem Bałtyckim. Budynek składa się 16 przytulnych Apartamentów w wysokim standardzie jedno lub dwupokojowych. Wszystkie lokale znajdują się na czterech piętrach inwestycji. Do każdego przynależy taras stanowiący naturalne przedłużenie pokoju dziennego, z wyjątkiem apartamentów na parterze budynku. Inwestycja daje możliwość zamieszkania w otoczeniu czarującego naturalnego środowiska tylko 200 metrów od plaży. 

 

 

 

Inwestycja deweloperska osiedle „Piekary” etap I oraz etap II.

Lokalizacja: Legnica ul. Jankowskiego.

Jako udziałowiec SEDYKO Deweloper sp. z o.o. oraz nadzór prawny nad inwestycją. 

 

   Opis inwestycji: W ramach przedsięwzięcia deweloperskiego firma zrealizowała budynek mieszkalny wielorodzinny w zabudowie kwartalnej z wbudowanym garażem podziemnym, wraz z instalacją sieci oraz przyłączy wodno-kanalizacyjnych oraz sieci oświetlenia terenu. Powierzchnia mieszkań wynosi od 40m2 do 72 m2. Łączna ilość dostępnych mieszkań w zrealizowanej inwestycji wynosi 43. Dookoła budynku dostępny jest ogólnodostępny parking dla samochodów osobowych.

 

 

 

Inwestycja deweloperska „Osiedle Pod Lipami”.

 Lokalizacja: Legnickie Pola, ul. Św. Jadwigi.

Jako nadzór prawny nad inwestycją. 

 

Opis inwestycji „Osiedle Pod Lipami”: Inwestycja składa się z budynku: 3-klatkowego. Budynek wolno stojący, zorientowany dłuższą osią w kierunku północ-południe co umożliwi dobre nasłonecznienie mieszkań.

Usytuowanie obiektów nie koliduje z istniejącymi elementami warunkującymi zagospodarowanie terenu, a zabudowa, układ dróg wewnętrznych, parkingów i place zabaw pozostawiają istniejącą zieleń w stanie nienaruszonym.

Przy budynku od strony południowej znajduje się teren zielony pełniący funkcję rekreacyjno - wypoczynkową.

Budynek jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych w sposób umożliwiający im dostęp na pierwszą kondygnację dzięki wyprofilowanym spadkom na chodniku. „Pod Lipami” to kameralne osiedle zaprojektowane z myślą o tych, którzy cenią sobie spokój, prywatność i bezpieczeństwo. 

 

 

 

Inwestycja deweloperska „Osiedle Lawendowe”.

Lokalizacja: Jaskrów k. Częstochowy, ul. Lawendowa.

Jako nadzór prawny nad inwestycją. 

 

Opis inwestycji: „Osiedle Lawendowe” składa się z: 9 budynków dwulokalowych, czyli łącznie 18 Apartamentów dwupoziomowych z indywidualnymi ogródkami. Do każdego Apartamentu przynależą dwa miejsca postojowe na podjeździe od strony fasady i ogród z tyłu budynku. Osiedle wyróżnia się także bardzo atrakcyjną architekturą, która łączy nowoczesny styl z ponadczasową formą. 

 

 

 

Rozbudowa biurowca.

Lokalizacja: Radom, ul. Biznesowa 2

Jako udziałowiec nieruchomości, nadzór prawny nad inwestycją.