Opis inwestycji

O prestiżu nieruchomości stanowi jej adres, dlatego wybieramy najlepsze lokalizacje dla charakteru naszej inwestycji.

Prezentujemy Państwu osiedle prestiżowych apartamentów LUNARIS. 

Warto zaznaczyć, że nazwa LUNARIS nawiązuje do Księżyca. Właśnie to było inspiracją dla naszego zespołu architektów, którzy zaprojektowali osiedle w odcieniach bieli oraz grafitu. Całość daje znakomite połączenie, a podświetlone tarasy i balkony sprawią, że każdego wieczoru będą mogli Państwo zrelaksować się w atmosferze spokoju przy blasku Księżyca.

Osiedle apartamentów LUNARIS jest naszym priorytetem, dlatego chcemy wykonać je jak najlepiej. 

Inwestycja ta jest idealna dla osób ceniących sobie bezpieczeństwo, wygodę, ciszę oraz kontakt z naturą a zarazem bliskość centrum miasta. 

 nocna

 

Najważniejsza jest dla nas jakość naszych nieruchomości, dlatego też zadbaliśmy o dobór wysokiej klasy materiałów budowlanych oraz wykończeniowych. Kierujemy się przekonaniem, że dbałość o jakość podnosi standard naszego życia.

Klatki schodowe zaprojektowano według najwyższych standardów. Stawiamy na dbałość o estetykę i funkcjonalność. Podłogi klatek schodowych zostaną wyłożone płytami, a schody wykończone bedą balustradami. Na ścianach zawisną eleganckie, przytulne tapety, natomiast drzwi wejściowe do mieszkań zwieńczone portalem drzwiowym zaprojektowano w wysokim standardzie bezpieczeństwa nie zapominając o nowoczesnym designie.

 

klatki

 

W ramach inwestycji powstaną 4 zespoły budynków dwukondygnacyjnych, a w każdym zespole budynków znajdować się będzie 8 narożnych, nasłonecznionych i przestronnych apartamentów.

Do wyboru przyszłych mieszkańców dostępne będą 32 nowoczesne, trzypokojowe apartamenty rozmieszczone w kameralnych budynkach. Zaprojektowano je w taki sposób, że z jednej klatki schodowej dostęp jest tylko do dwóch mieszkań, co stanowi o wysokiej intymności dla mieszkańców. 

 

osiedle

 

Do mieszkań na parterze przynależeć będą ogródki, będące doskonałym miejscem do spędzania wolnego czasu w towarzystwie rodziny i znajomych. Natomiast udogodnieniem mieszkańców na piętrze będą przestronne, narożne balkony wykończone szklanymi balustradami.

 

Zdjecie-z-ogrodkiem-nr-1

 

Dodatkowo do każdego apartamentu zostanie przypisane miejsce parkingowe naziemne lub dwustanowiskowe miejsce w garażu podziemnym (miejsca rodzinne) oraz komórka lokatorska.

Dla najmłodszych zaprojektowaliśmy miejsce do aktywnego spędzania czasu w postaci bezpiecznego placu rekreacyjnego. 

Do wyboru przyszłych mieszkańców dostępnych będzie 16 mieszkań na parterze o zróżnicowanej powierzchni: 69,02 m2, 73,09 m2, 78,68 m2. Na piętrze dostępnych będzie również 16 mieszkań o powierzchni od: 72,62 m2 do 78,65 m2. W skład apartamentów na parterze wchodzić będą prywatne ogródki wraz z tarasem o powierzchniach od 58,72 m2 do blisko 200 m2, a do mieszkań na piętrze - balkony o powierzchni od 8,22 m2 do 10,73 m2. 

Wszystkie mieszkania na piętrze oraz 2 mieszkania na parterze w trzecim zespole budynków będą wyposażone w dwie łazienki.

 

Zdjecie-z-ogrodkiem-nr-2

 

Istotnym czynnikiem komfortu mieszkania jest cisza. Wiedząc o tym zaprojektowaliśmy ściany pomiędzy mieszkaniami o podwójnej grubości, co daje niesamowity efekt akustyczny.

Każdy apartament wyposażony będzie w ogrzewanie podłogowe, instalacje wodno-kanalizacyjne, instalacje gazowe, kocioł gazowy, instalacje elektryczne, światłowód, złącze antenowe TV-SAT, parapety wewnętrzne i zewnętrzne oraz wideofon. Dodatkowo w każdym apartamencie zainstalowany będzie smart home, który umożliwi sterowanie ogrzewaniem podłogowym w każdym pomieszczeniu, sterowanie oświetleniem, alarm dzięki zamontowanym kontaktronom w oknach i drzwiach wejściowych do mieszkania, czujnik metanu znajdujący się przy kotle gazowym oraz podstawowy router wifi umożliwiający obsługę lokalną systemu. Ponadto przed każdym oknem zostanie zabudowana kaseta na rolety. Klient decydujący się na zakup rolet, nie poniesie dodatkowych kosztów kasety oraz nie uszkodzi elewacji budynku podczas montażu.

Na indywidualne życzenie klienta założymy klimatyzację oraz automatyczne rolety antywłamaniowe.

Przyszły Nabywca apartamentu otrzyma 10% rabatu na zakupy w Leroy Merlin i nie tylko!

Leroy Merlin oferuje również współpracę z projektantem, który przeprowadzi Państwa przez cały proces od projektu aż po montaż zamówionych materiałów.

 

 

 

Lokalizacja

Inwestycja zlokalizowana jest w Częstochowie przy ul. Legnickiej w spokojnej, zielonej i cichej dzielnicy - Lisiniec, znajdującej się w bezpośredniej bliskości dzielnicy Parkitka i Grabówka, z dobrym dojazdem do głównych ulic: Wręczyckiej, św. Rocha i Radomskiej. 

W okolicy osiedla LUNARIS znajdują się rozległe lasy oraz obszerny kompleks rekreacyjny ze zbiornikami wodnymi jakim jest Park Lisiniec.

 

Osiedle apartamentów LUNARIS powstaje w zachodniej części miasta, która znana jest z występujących tam terenów zielonych. Będzie to doskonały wybór dla osób chcących zamieszkać w zaciszu ale być blisko ścisłego centrum miasta. Inwestycja charakteryzuje się dobrą komunikacją i infrastrukturą. W pobliżu znajdują się szkoły, przedszkola, ogólnodostępne obiekty sportowe, sklepy oraz markety. Lasy oddalone są od inwestycji zaledwie kilka minut spacerem, natomiast dotarcie do Parku Lisiniec zajmie niewiele ponad 20 minut.

Znacząca jest także bliskość Autostradowej Obwodnicy Częstochowy A1 (ok. 4 min) jak i Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice - Pyrzowice oddalony zaledwie 30 min drogi samochodem. Jest to znakomite rozwiązanie dla osób, które dużo przemieszczają się w ciągu dnia. Gwarantuje wygodę przemieszczania się i szybkiego wyjazdu poza granice miasta Częstochowy.

Dzielnica Lisiniec zdominowana jest przez zabudowę jednorodzinną co oznacza, że w pobliżu osiedla LUNARIS nie będą powstawać wysokie inwestycje wielorodzinne.

Lokalizacja osiedla sprzyja rekreacji dzięki bliskości Parku Lisiniec, który położony jest w niedalekiej odległości od osiedla LUNARIS. Ten popularny wśród mieszkańców Częstochowy, duży, rekreacyjny kompleks leśny z trzema zbiornikami wodnymi jest idealnym miejscem na spacery z rodziną, spacery ze swoimi zwierzakami, bądź też spędzania czasu ze znajomymi. Jest to także doskonałe miejsce dla osób które kochają aktywny tryb życia taki jak pływanie, jogging, przejażdżki rowerowe czy pływanie rowerkami wodnymi. Zadowoleni będą również Ci, którzy preferują grę w tenisa ziemnego, ponieważ na terenie Parku znajdują się popularne korty tenisowe. Dla miłośników sportów wodnych również znajdzie się coś interesującego. Tuż obok Parku Lisiniec znajduje się zbiornik wodny, na którym organizowany jest w sezonie letnim wake park. 

W Parku Lisiniec można także znaleźć restaurację z doskonałą kuchnią i pysznymi drinkami. Park ten jest również miejscem plenerowych wydarzeń kulturalno-rozrywkowych takich jak Frytka Off, Summer Chill i innych koncertów muzycznych.

 

parklisiniec